تور یکروزه و دو روزه جنگل لفور و هفت آبشار تیرکن

 برای ثبت نام در تور یکروزه و دو روزه تیرگشت برای منطقه جنگل لفور و هفت آبشار تیرکن و نیز سد زیبای لفور از طریق فرم ثبت نام اقدام کنید.

جنگل لفور به دلیل اتصال به جنگل های هیرکانی و بکر البرز مرکزی یکی از اهداف طلبعت دوستان برای پیاده روی است.

جنگل لفور ویژگی های منحصر بفردی دارد که پیاده روی در دامان آن لذت بخش است.

ویژگی های جنگل لفور سوادکوه و جنگل هفت آبشار تیرکن که سبب شده است این منطقه برای تور پیاده وی جنگلی مناسب باشد عبارت است از :

تنوع در ناهمواری های جنگل لفور:

جنگل لفور هم تپه های ملایم و شیب دار دارد و هم مناطق هموار جنگلی. این ویژگی سبب می شود تا ضمن استفاده از خواص ورزشی این مسیرها ، همواره گردشگر از یک تنوع جالب طبیعی نیز لذت ببرد. به نحوی که در تورهای یک روزه نیز می توانید مسیرهای طولانی را طی نمایید و از مواهب طبیعی استفاده کنید.

تور یکروزه و دو روزه جنگل لفور

امنیت :

جنگل منطقه لفور و مسیرهای جنگل پشت سد لفور و جنگل منطقه تیر هفت آبشار تیرکن هم از نظر مسیرهای پیاده روی و هم از نظر درد سرهای طبیعی مانند جانوران وحشی و غیر منطقه ای کامل امن و بدون خطر به حساب می آید و برای تورهای یک روزه و دو روزه مسیرهای جذابی به شمار می آید. این امنیت به معنی بی نیازی از تور لیدر و راهنمای بومی نیست زیرا بلد بودن مسیر و انتخاب مسیر های مناسب در دل جنگل های لفور و هفت آبشار تیرکن برای استفاده از مزایای آن یک ضرورت برای هر گردشگر است.

دسترس پذیری:

منظور از دسترس پذیری مسیرها در جنگل های سد لفور و جنگل های هفت آبشار و همچنین جنگل های مناطق بالادست لفور به این معنی است که راهپیمایی شما در جنگل تکراری نخواهد بود و در بیشتر مواقع مجبور نیستید یک مسیر را بازگردید. شما با به همراه داشتن یک تور لیدر حرفه ای می توانید از یک نقطه حرکت کنید و با طی مسیری مشخص دوباره به همان نقطه اول یا به یک نقطه دلخواه و نزدیک به جاده های سراسری برسید.

اقامت شبانه:

اغلب مسیرهای پیاده روی جنگلی در مناطق لفور و اطراف سد لفور و جنگل های هفت آبشار تیرکن دارای خانه های گردشگری و کلبه های بکر جنگلی است که برای تورهای دو روزه و چند روزه بسیار مناسب است.

جنگل های بکر لفور:

تور یکروزه و دو روزه جنگل لفور

مناطق جنگلی بالادست و به سمت رشته کوه های البرز در منطقه لفور بدون تردید یکی از جاذبه های منحصر بفرد در ایران است. در این مناطق مناظری را خواهید دید که ممکن است حتی کارت پستال فتوشاپی مشابه آن را هم ندیده باشید. این مناطق برای فصل بهار و اوایل تابستان برای گردش بسیار مناسب است. بویژه اگر قصد دارید یک شب یا بیشتر در جنگل پیاده روی نمایید این مسیرها بسیار مناسب است . زیر در پایان بهتر است در این مناطق جنگلی لفور هدف شما ییلاقات بسیار زیبای اسپرز و دیگر محلات آن باشد که یکی از مناطق معرف به جنگل ابر در ایران است.

ضمن آرزوی سفری خوش، جهت رزرو ویلا و کلبه و یا سفارش غذاها و سوغات محلی با ما در تیرگشت در ارتباط باشید:

مشاوره گردشگری و تورلیدر تخصصی : آقای عابدی

موبایل : 09112231547